انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


محور های نوزدهمین همایش ملی ژئوماتیک 91
 

سازمان نقشه برداری کشور، دومین همایش و نمایشگاه بین المللی تهیه نقشه و اطلاعات مکانی و نوزدهمین همایش ملی ژئوماتیک 91 را در تاریخ 18 الی 20 اریبهشت ماه سال 1391(مصادف با  8 الی 10 ماه می سال 2012 میلادی) برگزار می نماید.


ادامه مطلب


 

برگزاری جلسه هم اندیشی در وزارت علوم
 
کميسيون انجمن های علمی ایران به منظور بررسی و اتخاذ راهبردهای مناسب جهت ارتقای فعالیت انجمن های علمی با درجه علمی A و B روز دوشنبه جلسه ای را با حضور روسای این انجمن ها برگزار نمود.

ادامه مطلب


 

دریافت مجوز نشریه علمی پژوهشی
 

با افتخار اعلام می داریم:

انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران پس از دریافت مجوز اولین نشریه با اعتبار علمی ترویجی در حوزه مهندسی نقشه برداری، با تلاش های فراوان موفق به دریافت مجوز اولین نشریه با اعتبار علمی پژوهشی نیز گردید.

ادامه مطلب


 

معرفی برگزیدگان انجمن
 

انجمن مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران اسامی پژوهشگران برگزیده سال 89 و اسامی افراد برتر مسابقه علمی آموزشکده نقشه برداری را اعلام کرد. همچنین این انجمن با تبریک به دکتر محمودرضا دلاور جهت ارتقا از استادیاری به دانشیاری برای ایشان و همه اساتید این رشته در سرتاسر دنیا آرزوی موفقیت و سربلندی می نماید.

ادامه مطلب


 

کنفرانس بین المللی SMPR
 

دانشگاه تهران به همراه انجمن بین المللی ISPRS اقدام به برگزای کنفرانس بین المللی SMPR 2011 نموده است. این گردهمایی که ساعاتی پیش آغاز شده است بیشتر موضوعات آن در حوزه فتوگرامتری و سنجش از دور می باشد. این کنفرانس تا پایان فردا (پنجشنبه 1390/02/29) در سالن شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران ادامه خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر و دریافت برنامه به وبسایت www.smpr.com مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami