انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


دریافت مجوز نشریه علمی پژوهشی
 

با افتخار اعلام می داریم:

انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران پس از دریافت مجوز اولین نشریه با اعتبار علمی ترویجی در حوزه مهندسی نقشه برداری، با تلاش های فراوان موفق به دریافت مجوز اولین نشریه با اعتبار علمی پژوهشی نیز گردید.

ادامه مطلب


 

معرفی برگزیدگان انجمن
 

انجمن مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران اسامی پژوهشگران برگزیده سال 89 و اسامی افراد برتر مسابقه علمی آموزشکده نقشه برداری را اعلام کرد. همچنین این انجمن با تبریک به دکتر محمودرضا دلاور جهت ارتقا از استادیاری به دانشیاری برای ایشان و همه اساتید این رشته در سرتاسر دنیا آرزوی موفقیت و سربلندی می نماید.

ادامه مطلب


 

کنفرانس بین المللی SMPR
 

دانشگاه تهران به همراه انجمن بین المللی ISPRS اقدام به برگزای کنفرانس بین المللی SMPR 2011 نموده است. این گردهمایی که ساعاتی پیش آغاز شده است بیشتر موضوعات آن در حوزه فتوگرامتری و سنجش از دور می باشد. این کنفرانس تا پایان فردا (پنجشنبه 1390/02/29) در سالن شهید چمران دانشکده فنی دانشگاه تهران ادامه خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر و دریافت برنامه به وبسایت www.smpr.com مراجعه فرمایید.

ادامه مطلب


 

عدم حضور انجمن در نمایشگاه ژئوماتیک 90
 

همایش و نمایشگاه ملی ژئوماتیک 90 امسال نیز از صبح امروز شروع به کار کرد. متاسفانه انجمن مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران علی رغم تلاش های فراوان برای در اختیار گرفتن یک غرفه و ارتباط بیشتر با جامعه علمی کشور در این رشته، نتوانست در نمایشگاه ژئوماتیک 90 حضور پیدا کند و همراه دانشگاه های تهران، خواجه نصیرالدین طوسی، اصفهان و ... جزو غایبین بزرگ این نمایشگاه بود.

ادامه مطلب


 

تلاش بیشتر انجمن
 

با سلام خدمت تمامی بازدیدکنندگان گرامی وبسایت انجمن.

از اینکه مدتی نتوانستیم آنطور که باید و شاید در خدمت شما باشیم متاسفیم. انجمن در راستای پیشبرد اهداف خود همواره با مشکلاتی روبرو بوده و به ناچار برای حل آنها وقت و فرصت های زیادی از اعضای فعال انجمن گرفته می شود، اما با این حال ما استوار هستیم تا بتوانیم هر روز بیشتر پیشرفت کنیم و نیز باعث پیشرفت و موفقیت جامعه علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک کشور شویم. امید است همه دوستانی که می توانند همراه ما باشند و فعالیتی هر چند کوچک انجام دهند، آن را از ما دریغ ندارند و ما و شما را در رسیدن به آرمان های مشترکمان یاری کنند. به امید آن روز ...

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami