خبرها » انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


انعقاد قراردادهای تحقیقاتی
 
انعقاد قرارداد يازده طرح تحقيقاتي في‌مابين سازمان نقشه‌برداري كشور و انجمن

در راستاي اهداف انجمن مبني بر گسترش تحقيقات و تاليف كتب در زمينه مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك، از ابتداي سال 1387 قرارداد اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي زير في‌مابين انجمن عملي مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران و سازمان نقشه‌برداري كشور منعقد گرديده است.
اين طرح‌هاي تحقياتي توسط تعدادي از متخصصين عضو انجمن در حال انجام بوده و يا خاتمه يافته است.

ادامه مطلب


 

اهدا جوايز مقالات برتر همايش ژئوماتيك 87
 
با توجه به مصوبه هيئت مديره انجمن مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيك ايران مبني بر اهدا جايزه به سه مقاله از مقالات برتر همايش ژئوماتيك 87 در محورهاي ژئوزي، فتوگرامتري و سنجش از دور و سيستم‌هاي اطلاعات مكاني GIS در مراسم اختتاميه همايش ژئوماتيك 87 سه مقاله برتر از بين هشت مقاله برتر اين همايش انتخاب و يك سكه بهار آزادي به هر يك از مقالات اهدا گرديد. اهدا جوايز به ارائه كنندگان مقالات توسط آقايان مهندس سرپولكي رئيس انجمن و دكتر جمور سرپرست سازمان نقشه‌برداري كشور و عضو هيئت مديره انجمن انجام گرفت.

ادامه مطلب


 

نمايشگاه ژئوماتيك 87 و غرفه انجمن
 
نمايشگاه ژئوماتيك 87 از يكشنبه 22 ارديبهشت ماه تا چهارشنبه 25 ارديبهشت ماه به مدت 4 روز برپاگرديد. همايش‌هاي ساليانه ژئوماتيك و نمايشگاه‌‌هايي كه در به موازات آن برگزار مي‌گردد بزرگترين گردهمايي و رويداد ژئوماتيك در كشور مي‌باشند. انجمن مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران با برپايي غرفه در اين نمايشگاه نسبت به اطلاع رساني در خصوص فعاليت‌هاي انجمن و توزيع بروشور تهيه شده جهت معرفي انجمن اقدام نمود.

ادامه مطلب


 

كتاب برتر سال 86
 
تبريك انجمن به تهيه كنندگان كتاب برتر سال جمهوري اسلامي ايران

ادامه مطلب


 

دوره‌ آشنايي با رشته مهندسي نقشه‌برداري
 
دوره‌ آشنايي با رشته مهندسي نقشه‌برداري براي دبيران آموزش و پرروش مناطق شهر تهران برگزار گرديد.

انجمن علمي مهندسي نقشه‌برداري ايران و سازمان نقشه‌برداري كشور در راستاي توسعه و گسترش فرهنگ استفاده از نقشه و اطلاعات مكاني در كشور و همچنين آشنايي هرچه بيشتر دبيران محترم جغرافيا با رشته مهندسي نقشه‌برداري دوره آموزشي آشنايي با روش‌هاي نوين تهيه نقشه، ‌سيستم‌هاي اطلاعات جغرافيايي و سيستم تعيين موقعيت جهاني را به صورت مشترك برگزار مي‌نمايند.

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami