انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


ارتقای رتبه علمی انجمن در بین انجمن های علمی کشور
 
انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران پس از تلاشهای فراوان موفق به دریافت رتبه علمی B از وزرات علوم گردید. انجمن این موفقیت را به جامعه علمی کشور و بالاخص اساتید و دانش پژوهان مهندسی نقشه برداری و علوم ژئوماتیک تبریک عرض می نماید.

 

اخبار تکمیلی به زودی ...

ادامه مطلب


 

تمدید اعتبار نشریه "مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی"
 
بعد از انتشار 3 شماره از نشریه علمی ترویجی "مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی" و ارزیابی این نشریه توسط وزارت محترم علوم و همچنین انجام مکاتبات و پی گیریهای مسئولین محترم انجمن و نشریه با آن وزارتخانه، با تمدبد اعتبار نشریه تا دو سال آینده (تا آبان ماه سال 91) موافقت شد.

ادامه مطلب


 

برگزاری سمینار و کارگاه تخصصی در دانشگاه اصفهان
 
انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران و گروه مهندسی نقشه برداری دانشگاه اصفهان همایش یک روزه ای را در تاریخ سوم آذر ماه 1389 در اصفهان برگزار نمودند. این همایش با اندکی تغییر در برنامه ها با معرفی انجمن و فعالیت های  آن توسط دکتر یحیی جمور آغاز شد.

ادامه مطلب


 

نسخه جدید سایت
 
با سلام خدمت شما کاربر گرامي؛

بعد از مدتی وقفه در به روز کردن نسخه سایت اکنون با نسخه جدید و امکانات بیشتر در اطلاع رسانی و انجام خدمات در کنار شما هستیم. امید که با کمک هر چه بیشتر شما بتوانیم قدم های مثبتی در جهت بالا بردن رتبه مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک در کشور عزیزمان برداریم. 
.
.
.
.
به امید آن روز ...

ادامه مطلب


 

برگزاری سمینار و کارگاه تخصصی در مشهد
 

انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران همراه با سازمان نقشه برداری خراسان ضمن شرکت در سمینار علمی ، یک کارگاه تخصصی نیز در مورد پردازش داده های GPS برگزار نمود.

برگزاری سمینار و کارگاه تخصصی در مشهد

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami