انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


برگزاری مسابقه علمی در آموزشکده نقشه برداری
 

انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران با همکاری انجمن علمی آموزشکده نقشه برداری روز چهارشنبه اول دی ماه 1389 اقدام به برگزاری یک مسابقه علمی نمود.


ادامه مطلب


 

برگزاری نهمین جلسه هیئت مدیره در سال جاری
 
 نهمین جلسه هیئت مدیره  در روز سه شنبه 30 آذر ماه 1389 دردانشکده مهندسی نقشه برداری دانشگاه خواجه نصیرطوسی برگزار شد. صورتجلسه این جلسه نیز به زودی در همین بخش و بخش صورتجلسات سایت قابل دسترس خواهد بود.

ادامه مطلب


 

ارتقای رتبه علمی انجمن در بین انجمن های علمی کشور
 
انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران پس از تلاشهای فراوان موفق به دریافت رتبه علمی B از وزرات علوم گردید. انجمن این موفقیت را به جامعه علمی کشور و بالاخص اساتید و دانش پژوهان مهندسی نقشه برداری و علوم ژئوماتیک تبریک عرض می نماید.

 

اخبار تکمیلی به زودی ...

ادامه مطلب


 

تمدید اعتبار نشریه "مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی"
 
بعد از انتشار 3 شماره از نشریه علمی ترویجی "مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی" و ارزیابی این نشریه توسط وزارت محترم علوم و همچنین انجام مکاتبات و پی گیریهای مسئولین محترم انجمن و نشریه با آن وزارتخانه، با تمدبد اعتبار نشریه تا دو سال آینده (تا آبان ماه سال 91) موافقت شد.

ادامه مطلب


 

برگزاری سمینار و کارگاه تخصصی در دانشگاه اصفهان
 
انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران و گروه مهندسی نقشه برداری دانشگاه اصفهان همایش یک روزه ای را در تاریخ سوم آذر ماه 1389 در اصفهان برگزار نمودند. این همایش با اندکی تغییر در برنامه ها با معرفی انجمن و فعالیت های  آن توسط دکتر یحیی جمور آغاز شد.

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami