انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


همایش مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک دانشگاه زنجان
 

انجمن به همراه دانشگاه زنجان همایش مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک دانشگاه زنجان را در تاریخ یکشنبه 29 آذرماه 88 در تالار الغدیر گروه نقشه برداری برگزار نمود.

 

همایش مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک دانشگاه زنجان

 

ادامه مطلب


 

مجمع عمومی عادی (نوبت دوم )
 
مطابق اساسنامه انجمن، مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اعضای هیات مدیره انجمن می بایست هر دو سال یکبار در مجمع عمومی با برگزاری انتخابات تعیین شوند. بر همین اساس مجمع عمومی انجمن با شرکت بیش از 50 نفر از اعضای پیوسته در تاریخ 1388/09/23 برگزار و پس از تعیین اعضای هیات رئیسه مجمع و استماع و تصویب گزارش مالی سال 1387 انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن با معرفی 12 داوطلب از دانشگاهیان و مراکز دولتی و خصوصی برگزار گردید.

ادامه مطلب


 

اخذ مجوز اولین نشریه علمی در حوزه مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی
 
انجمن علمی مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ایران در راستای رسالت و وظایف خود اقدام به اخذ مجوز یک نشریه علمی-ترویجی با نام  "فصلنامه مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی" نمود. خوشبختانه پس پیگیری‌های فراوان مجوز انتشار این نشریه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرجع ارزیابی و صدور مجوز نشریات علمی کشور به طور رسمی در تاریخ 1388/09/03 صادر گردید.

ادامه مطلب


 

همایش منطقه ای استان یزد
 

همایش یک روزه منطقه‌ای مهندسی نقشه‌برداری و ژئوماتیک استان یزد توسط انجمن علمی مهندسی نقشه‌برداری و ژئوماتیک ایران و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد  در روز پنجشنبه مورخ 21 آبان ماه سال جاری در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار گردید.

 

همایش منطقه ای استان یزد

 

 

 

ادامه مطلب


 

مجموعه مقالات نقشه و اطلاعات مكاني در خدمت اصلاح الگوي مصرف
 
انجمن علمي مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران بمنظور تبيين نقش و جايگاه و همچنين نحوه ارائه خدمات مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك در مصرف مدبرانه و عاقلانه منابع و اصلاح الگوي مصرف در كشور، ابتدای سال جاری نسبت به فراخوان مقاله در محورهاي زير از طریق سایت انجمن در بين اعضاء انجمن و همچنين متخصصين مربوطه اقدام نموده است.
اين محورها عبارتند از كاربردهاي نقشه و اطلاعات مكاني در :

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami