انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


اولین شماره نشریه ”مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی“
 

انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران پس از تلاش های زیاد برای گرفتن مجوز یک نشریه  با امتیاز علمی - ترویجی از وزرات علوم، تحقیقات و فناوری اکنون شماره 1 آن را منتشر کرده است. برای دریافت نسخه الکترونیک به ادامه مطلب توجه فرمایید.

 

اولین شماره نشریه  ”مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی“

 

ادامه مطلب


 

برگزاری سمینار با همکاری دانشگاه تهران
 
انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران همراه با گروه مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک دانشکده فنی دانشگاه تهران در تاریخ چهارشنبه 16 دی ماه 1388 سمیناری با عنوان "چشم اندازها و چالش های ایران برای رسیدن به پایداری سرزمین" برگزار نمود. این سمینار که پخش فیلم علمی "The Dynamic Earth" را نیز در دستور کار خود داشت با سخنرانی جناب آقای مهندس محمد درویش، پژوهشگر موسسه تحقیقات جنگل ها و مراتع کشور خاتمه یافت.

ادامه مطلب


 

انتشار اولین شماره خبرنامه انجمن
 

اولین شماره خبرنامه "مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک" منتشر شد.

یکی از اهداف انتشار این خبرنامه ايجاد همگرايى و ارتباط مستمر و مداوم با مخاطبین و اعضای انجمن می‌باشد تا با این تعامل سازنده میان اعضا و انجمن به هدف والاتر که همان توسعه و پیشبرد مهندسی نقشه‌برداری در کشور می‌باشد دست یابیم.

ادامه مطلب


 

همایش مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک دانشگاه زنجان
 

انجمن به همراه دانشگاه زنجان همایش مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک دانشگاه زنجان را در تاریخ یکشنبه 29 آذرماه 88 در تالار الغدیر گروه نقشه برداری برگزار نمود.

 

همایش مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک دانشگاه زنجان

 

ادامه مطلب


 

مجمع عمومی عادی (نوبت دوم )
 
مطابق اساسنامه انجمن، مصوب وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اعضای هیات مدیره انجمن می بایست هر دو سال یکبار در مجمع عمومی با برگزاری انتخابات تعیین شوند. بر همین اساس مجمع عمومی انجمن با شرکت بیش از 50 نفر از اعضای پیوسته در تاریخ 1388/09/23 برگزار و پس از تعیین اعضای هیات رئیسه مجمع و استماع و تصویب گزارش مالی سال 1387 انتخابات اعضای هیات مدیره و بازرس انجمن با معرفی 12 داوطلب از دانشگاهیان و مراکز دولتی و خصوصی برگزار گردید.

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami