انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


اخذ مجوز اولین نشریه علمی در حوزه مهندسی نقشه برداری و اطلاعات مکانی
 
انجمن علمی مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ایران در راستای رسالت و وظایف خود اقدام به اخذ مجوز یک نشریه علمی-ترویجی با نام  "فصلنامه مهندسی نقشه‌برداری و اطلاعات مکانی" نمود. خوشبختانه پس پیگیری‌های فراوان مجوز انتشار این نشریه از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان مرجع ارزیابی و صدور مجوز نشریات علمی کشور به طور رسمی در تاریخ 1388/09/03 صادر گردید.

ادامه مطلب


 

همایش منطقه ای استان یزد
 

همایش یک روزه منطقه‌ای مهندسی نقشه‌برداری و ژئوماتیک استان یزد توسط انجمن علمی مهندسی نقشه‌برداری و ژئوماتیک ایران و با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد  در روز پنجشنبه مورخ 21 آبان ماه سال جاری در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد میبد برگزار گردید.

 

همایش منطقه ای استان یزد

 

 

 

ادامه مطلب


 

مجموعه مقالات نقشه و اطلاعات مكاني در خدمت اصلاح الگوي مصرف
 
انجمن علمي مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران بمنظور تبيين نقش و جايگاه و همچنين نحوه ارائه خدمات مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك در مصرف مدبرانه و عاقلانه منابع و اصلاح الگوي مصرف در كشور، ابتدای سال جاری نسبت به فراخوان مقاله در محورهاي زير از طریق سایت انجمن در بين اعضاء انجمن و همچنين متخصصين مربوطه اقدام نموده است.
اين محورها عبارتند از كاربردهاي نقشه و اطلاعات مكاني در :

ادامه مطلب


 

دعوت اعضاء پيوسته به شركت در مجمع عمومي انجمن
 
انجمن علمي مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران از اعضاء محترم پيوسته جهت شركت در مجمع عمومي انجمن دعوت مي‌نمايند. 

ادامه مطلب


 

انتخاب پابان نامه های برتر
 
هیئت مدیره انجمن در جلسه مورخه 1388/03/06 بر اساس بررسی های انجام گرفته توسط هیئت داوران پایان نامه های واصله، تصمیم گرفت با توجه به کیفیت بالای اکثریت پایان نامه های دریافتی و نظرات اعلام گردیده توسط داواران پایان نامه ها و محدودیت مالی و با در نظر گرفتن اولویت تشویق دانشجویان جوان و همچنین طرح هایی که تا کنون توسط انجمن از آنها تقدیر و تشکر نگردیده است حداکثر سه پایان نامه انتخاب گردد.

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami