انجمن علمی مهندسی نقشه برداری و ژئوماتیک ایران
منوي اصلي

 

 


 


دعوت جهت عضویت در انجمن
 
انجمن علمي مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران از مهندسين رشته نقشه‌برداري و متخصصين علوم ژئوماتيك كه داراي حداقل مدرك كارشناسي در رشته مهندسي نقشه‌برداري و رشته‌هاي مرتبط مي‌باشند جهت عضويت در انجمن دعوت مي‌نمايد:

ادامه مطلب


 

حمایت انجمن از طرح های پژوهشی
 
حمايت انجمن علمی مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيك ايران از طرح هاي پژوهشي، پايان نامه هاي کارشناسي ارشد و دکتري در رشته هاي مختلف مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک

به منظور حمايت و پشتیبانی محققان و پژوهشگران فعال کشور در علوم ژئوماتیک ، انجمن مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران تعدادي از اينگونه ‌طرح‌هاي پژوهشي و پايان نامه ها را مورد تقدير قرار داده و تا سقف 5.000.000 ريال (پنج ميليون ريال) به عنوان جايزه نقدي به دانشجوي پژوهشگر يا مجري طرح پرداخت خواهد نمود.

ادامه مطلب


 

انعقاد قراردادهای تحقیقاتی
 
انعقاد قرارداد يازده طرح تحقيقاتي في‌مابين سازمان نقشه‌برداري كشور و انجمن

در راستاي اهداف انجمن مبني بر گسترش تحقيقات و تاليف كتب در زمينه مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك، از ابتداي سال 1387 قرارداد اجراي طرح‌هاي تحقيقاتي زير في‌مابين انجمن عملي مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران و سازمان نقشه‌برداري كشور منعقد گرديده است.
اين طرح‌هاي تحقياتي توسط تعدادي از متخصصين عضو انجمن در حال انجام بوده و يا خاتمه يافته است.

ادامه مطلب


 

اهدا جوايز مقالات برتر همايش ژئوماتيك 87
 
با توجه به مصوبه هيئت مديره انجمن مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيك ايران مبني بر اهدا جايزه به سه مقاله از مقالات برتر همايش ژئوماتيك 87 در محورهاي ژئوزي، فتوگرامتري و سنجش از دور و سيستم‌هاي اطلاعات مكاني GIS در مراسم اختتاميه همايش ژئوماتيك 87 سه مقاله برتر از بين هشت مقاله برتر اين همايش انتخاب و يك سكه بهار آزادي به هر يك از مقالات اهدا گرديد. اهدا جوايز به ارائه كنندگان مقالات توسط آقايان مهندس سرپولكي رئيس انجمن و دكتر جمور سرپرست سازمان نقشه‌برداري كشور و عضو هيئت مديره انجمن انجام گرفت.

ادامه مطلب


 

نمايشگاه ژئوماتيك 87 و غرفه انجمن
 
نمايشگاه ژئوماتيك 87 از يكشنبه 22 ارديبهشت ماه تا چهارشنبه 25 ارديبهشت ماه به مدت 4 روز برپاگرديد. همايش‌هاي ساليانه ژئوماتيك و نمايشگاه‌‌هايي كه در به موازات آن برگزار مي‌گردد بزرگترين گردهمايي و رويداد ژئوماتيك در كشور مي‌باشند. انجمن مهندسي نقشه‌برداري و ژئوماتيك ايران با برپايي غرفه در اين نمايشگاه نسبت به اطلاع رساني در خصوص فعاليت‌هاي انجمن و توزيع بروشور تهيه شده جهت معرفي انجمن اقدام نمود.

ادامه مطلب


 انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami