اعضای وابسته
منوي اصلي

 

 


 

نام

نام خانوادگی

email

حمیدرضا

سیدین بروجني

sayedain@ncc.org.ir

نعمت الله

حبشی

habashi@ncc.org.ir

علیرضا

سالک نیا

Saleknia@yahoo.com

مریم

صارمی

Saremi@ncc.org.ir

زينب‌السادات

ساداتي

Zeinabosadati10714@gmail.com

رامين

رحيمي چعفري

Rahimi-r@ncc.org.ir

سیاوش

عربی

arabi.siavash@gmail.com

بهاره

شریفات

bahareh_sharifat@yahoo.com

نسیم

عزیزیان کهن

nasimazizian@gmail.com

علی

طالبی

alitalebi56@yahoo.com

مهدی

فلاحی

fallahi_1357@yahoo.com

علیرضا

نعمتی

nemati@ncc.org.ir

فاطمه

خرمی

khorrami-f@ncc.org.ir

فاطمه

مصيبي

mosayebi-f@ncc.org.ir

رسول

رنجبر

Eastncc@yahoo.com

محمدرضا

اكبري

Akbari_mreza@yahoo.com

ليلا

ذبيحي محمودآباد

Zabihi@ots.ir

حسن

واعظي

Hvaezi@yahoo.com

پوران

اصلي

Pars5000@msn.com

گسو

هاروني

Benielsabgas@yahoo.com

آمنه

احمدي

Ahmadi-a@ncc.org.ir

ابراهيم

عبدالهي

Abdollahi@ncc.org.ir

زهره

شيخي

 

منا

محمدي

m_m_ss2003@yahoo.com

الهام

طيبي

Tayebi_elham@yahoo.com

اكرم

ملائي

Mollaee@ncc.org.ir

رقيه

فتحي الماس

Ro_almasfathi@yahoo.com

ساحل

قلعه شاهيني

Shahini@ncc.org.ir

مليكا

حيدري

Sahel_Sahel72@yahoo.com

اميدعلي

حيدري

omidali_heydari@yahoo.com

كامبيز

جليليوند

Jalilvand@ncc.org.ir

مريم

مسيب‌زاده

mosayebzadeh@ncc.org.ir

آزاده

طاهرنژاد

 

علي‌رضا

صفائي

Ali-sa-58@yahoo.com

وحيد

سليماني راد

 

شبنم

يوسفي

 

اشكان

محمدي

 

بابك

بني‌عامريان

babakbaniameryan@yahoo.com

محمد

عرب‌كرمي

arabkarami@ncc.org.ir

ميركيوان

سياركاوردي

Sayyar_keivan@yahoo.com

اسماعیل

مرادی نقدهی

Es_moradi@yahoo.com

كامران

كبيري

kamkabiri@yahoo.com

علي‌اكبر

واحدي

aakvahedi@yahoo.com

هاشم

حاجي‌قاسمي

h.hajighasemi@ymail.com

عباس

نصيري مهر

Nasirimehr@yahoo.com

ميرمهدي

حاجي‌محمدي

Hajmohammadi2007@gmail.com

مهدي

برومند

boroumand@nprco.com

اكرم‌السادات

عليجانزاده

m_alijanzade@yahoo.com

محمد حامد

ساعي فر

saeifar_m_h@yahoo.com

سميه

نظامي

SN_6039S@yahoo.com

طيبه

مناقبي

TB.managhebi@gmail.com

مهشيد

حسيني

Ms-hosseini@ncc.org.ir

منا

محمدي

m_m_ss2003@yahoo.com

زهره

شيخي

zohresheikhi@yahoo.com

محمدجواد

باباربيع

javadbaba61@yahoo.com

مريم

اميرخوشفكر

Khoshfekr@ncc.org.ir

غلامعلي

كريمي مزرعه شاهي

Karimi-g@ncc.org.ir

زهرا

خاكيان

tara_ilia@yahoo.com

بي بي مرضيه

حائري

Hayeri@ncc.org.ir  

افشين

گودرزي

 

امير

عبادي

ebadi-a@ncc.org.ir

زهرا

ناصروندي

 

سارا

فراهاني

sara_mermaid65@yahoo.com

پژمان

چاوشي

 

آرتين

هوانسيان

hovanessian_survey@yahoo.com

سيد ياسر

محسني زنوزي

 

مجيد

رئوفيان

mraofian@yahoo.com

علي

نامور

 

سيد يدالله

عبايي باقري

 

احد

اسعدي شيروان

Ahad_asadi_sh@yahoo.com

محمد رضا

شركت سعدي

Reza_sady@yahoo.com

آزاده

آقا محمدی

azadeh0001@yahoo.com

ميثم

عفتي

meysameffati@ut.ac.ir

جميل

قاطع‌زاده

ghatezadeh2002@yahoo.com

محمد

باقري هره دشت

bagheri_haredasht@yahoo.com

نازنين

سپهري

sepehri@ncc.org.ir

زينب

فضلي

zeinab.fazli2008@gmail.com

فرهاد

جهاني

farhad.jahani@gmail.com

نازنين

فلاحتي

nazi_beethoven@yahoo.com

مريم

كارگر

m_k_golshan64@yahoo.com

مژگان

دانش‌پي

 

سميه

حسن‌پور

so.hassanpour@yahoo.com

فرشيد

شادابي

fa.shadabi@gmail.com

صالح

پورهمت

s-pourhemat@yahoo.com

احسان

مويني

ehsanmovini@yahoo.com

مهران

مهرزاد

mehrzad51@yahoo.com

میثم

عفتی

 

علی رضا

بهرامی بیدون

info@farazamin.yahoo.com

مسعود

حسین عباسی

info@farazamin.yahoo.com

نادر

علیپور

naderalipour@gmail.com

محمد

رادنیا

m.radnia@gmail.com

مجید

نورالله دوست

ma_noori57@yahoo.com

امیر حسین

بهاریان

 

محمد

مشایخ

info@tekno-co.com

سلیمان

یگانه

 

محمد

قاسمی

ghasemi.moh1364@gmail.com

مرتضی

اسماعیلی اسفندانی

esmaeeli_morteza@yahoo.com

علی رضا

شایگان

shayganalireza@gmail.com

بهمن

حسینی

zts.gis8611@gmail.com

مهدی

وثوقی

vosoughy@yahoo.com

هادی

غلام

hadi.gholam@gmail.com

الهام

خدابنده لو

el.kh27@yahoo.com

مهدی

طالبی گوهرریزی

mtg8287@yahoo.com

مهدی

نعمت الهی

mehdi_2657@yahoo.com

علی

غلامعلی ملک آبادی

a.gholami.2010@gmail.com

رضا

شیاسی

shiyasi_65@yahoo.com

فرزین

عاشوری

ashouri29188@itc.nl

محمد

الماسی سنندج

almasisanandaji.m@gmail.com

ابراهیم

نکویی

enekuei@gmail.com

رضا

مدنی چافی

reza_madani_chafi64@yahoo.com

محمد رضا

راکعی

hamid_rakee@yahoo.com

علی

بیات

ali.bayat.799@gmail.com

حمیدی

معصومی

masoumeh.hamidi@yahoo.com

محمود

خلیلی

t.hankg@sbcglobe.net

مریم

امیرخوشفکر

Khoshfekr@ncc.org.ir

غلامعلی

کریمی مزرعه شاهی

Karimi-g@ncc.org.ir

مهناز

محبت روان

mordab12@yahoo.com

ايتاو

بختياري

Itava.bakhtiar@yahoo.com

رضا

معيني

Moeini-r@ncc.org.ir

معصومه

شاه‌حسيني

mshahosainy@yahoo.com

محبوبه

عرب‌پور

m_arabpoor2008@yahoo.com

شهين‌دخت

داورپناه

Sh-davar@ncc.org.ir

مژگان

كرمرضائي

Karamrezaee@ncc.org.ir

اكرم

محمدي

Mohammadi-a@ncc.org.ir

فاطمه

عابدزاده

Sahareabed@yahoo.com

علي

رستمي

Rostami@ncc.org.ir

مهري

پورذوالفقار

 

مراد

عباس‌زاده‌توسلي

tavasoli@ncc.org.ir

علي

بهرامپور

peymanbahrampour@yahoo.com

ابوالفضل

بلندیان

Bolandian@ncc.org.ir

فاطمه

سرپولکی

f_sarpoulaki@yahoo.com

رضا

عباچیان

abachian@ncc.org.ir

حميد

فضلي

Fazli_hamid@yahoo.com

يعقوب

حبيبي

Habibi@ncc.org.ir

رحيم

فرندي

Farandi@ncc.org.ir

سپيده

زنديه

Sepideh_zandiyeh@yahoo.com

حسين

عيسي‌نيا

Isaniyah@yahoo.com

جواد

حسني

Javad.Hassani52@gmail.com

يوسفعلي

سرابي

Sarabi@ncc.org.ir

حشمت‌الله

آژنگ

Ajang@ncc.org.ir

افشين

باويلي

Afshin.bavili@gmail.com

مهرانگيز

حسن‌خاني

Hasankhani@ncc.org.ir

آرزو

فيض‌اله‌بيگي

a_f_beygi@yahoo.com

مريم

نظري

 

حامد

ادب

 

قدرت‌الله

جعفرزاده

Jafar.1343@yahoo.com

مهدي

مظاهري

mazaherim@NCC.ORG.IR

علي‌رضا

كليوند

Soroshrasan@yahoo.com

مهرانگيز

رضايي

Rezaee-311@ncc.org.ir

مهدي

سعيدي

msaeedi50@gmail.com

زهره

معتقد‌الحق

z.motaghed@yahoo.com

شهراز

سليماني سوادكوهي

Mastooreeshgh@yahoo.com

ليلا

ايمان‌پرور

imanparvar@issge.ir

مهرنوش

شهبازبيگي

shahbazbigi@issge.ir

مهرانگيز

حسن‌خاني

hassankhani@ncc.org.ir

شيوا

نخلي

nakhli@ahvaz.ncc.ir

مازيار

قاسم زاده سنگرودي

ghasemzadeh.s_maziar@yahoo.com

امير

حاتمي حاجي آبادي

amir.hatami18@yahoo.com

مهدي

ادب

 

مرتضي

قائد اميني

mgh.amini@yahoo.com

مينا

بيات

minabayat.ir@gmail.com

احمد

ربیعی

 

علی رضا

فدوی انبیایی

info@farazamin.yahoo.com

حسینعلی

غروی نائینی

agharavi@dpimail.net

حسن فراهانی hfarahani48@gmail.com
احمد نوری ahmadnouri908@gmail.com  
جعفر نوری norijafar@gmail.com
مجید مصطفوی majid.mostafavi@live.com
حامد لطفی h.lotfi1365@gmail.com
مهدی بهرامپور mehdi.bahrampour@gmail.com
مجتبی بیطرفان  info@giti-nama.com
حمید عمونیا geo1.amoniya@gmail.com
اصغر فام احدپور ahadpour2003@yahoo.com
مجتبی کرمی

noetic.pandas@gmail.com

محمد الماسی سنندجی almasisanandaji.m@gmail.com
مهدی داوودی enmd.ncc@gmail.com
مرتضی صحرانورد sahranavard.ncc@gmail.com 
امیر شیخ زاده amirsheikhzadeh@yahoo.com
علی رضا حبیبی arh197@gmail.com
تعداد بازدید : 9612


انتشارات
 

 

سامانه الکترونیکی نشریات

 


انجمن علمي مهندسي نقشه برداري و ژئوماتيک ايران
Copyright © 2008-2015 By ISSGE.IR , All rights reserved / Design & Support: Nasser Khoddami